0
 x 
Кошик порожній

Аксесуари для терміналів збору даних

Аксесуари – це досить великий перелік різних товарів для терміналів збору даних Mindeo, за допомогою яких можна значно збільшити функціональність – зарядні пристрої, кабелі, зарядно-комунікаційні пристрої, акумулятори, різні кріплення, сумки та чохли.
Акумулятор - це багаторазове джерело струму, яке призначене для накопичення та зберігання енергії. Тому при покупці важливо звернути увагу на якість батареї. Крім того, батареї будь-якого типу, у тому числі сучасні літій-іонні акумулятори, мають обмежений ресурс використання, що позначається кількістю циклів заряджання. Тому періодично виникає необхідність оновлення батарей для мобільних терміналів збору даних.
Іноді в термінал збору даних можна поставити акумулятор більшої ємності, якщо це передбачено виробником, оскільки для деяких моделей терміналів даних батареї бувають стандартної та збільшеної потужності.
Скільки коштує акумулятор для терміналу збирання даних або сканера штрих-кодів Mindeo? Вартість заміни батареї залежить від конкретної марки та моделі ТЗД, політики виробника. Більш потужні моделі коштуватимуть дорожче.

Для того, щоб купити аксесуари (наприклад, зарядно-комунікаційні кредли на термінал даних) або запчастини або комплектуючі від вас потрібно лише вибрати потрібний товар і оформити замовлення. Не виходячи зі свого будинку чи робочого офісу, ви можете замовити та придбати всі необхідні комплектуючі. Ціни на аксесуари та запчастини до терміналів сканерів Mindeo у нас досить низькі.