0
 x 
Кошик порожній

Програмне забезпечення для терміналів збору даних Windows

Програма для ТЗД з ОС Windows CE Scan manager дозволяє створювати документи, сканувати штрих-коди, переглядати списки значень і вводити безліч різних даних. В якості бази даних використовується SQL Lite. Використовуються файли TXT (текстові).

Нова програма для терміналу збору даних під Windows, як і раніше анонсований софт для ТЗД Scan manager Android має такий основний функціонал:

- облік товарів при прийомі, відвантаженні, інвентаризації (переоблік);

- збір даних;

- перегляд даних про товар;

- пошук товару по артикулу, штрих коду або опису;

- обмін інформацією.

Нова версія ПЗ для ТЗД Windows CE Scan manager оснащена додатковою функцією "Збір даних". Функція «Збір даних» має можливість формування файлу зі списком штрих кодів і кількістю товарів з подальшим перевантаженням файлу на сервер. Крім того, можлива передача файлу з сервера на термінал даних з подальшим оновленням і доповненням даних при зборі інформації.

Наш мобільний додаток для ТЗД тепер підходить для всіх завдань, коли необхідно просто зібрати дані про наявність, включаючи прихід, витрату або інвентаризацію без вихідного документа. Якщо картка товару ще не заведена - є можливість сканувати штрих-код і прив'язати його до нової заведеної картки пізніше (засобами облікового системи).

Наш драйвер для терміналів збору даних конвертує звичайні файли txt в дані, зрозумілі для програми терміналу, і назад. Для терміналів з Windows CE завантажити або вивантажити дані з терміналу на ПК можна за допомогою програми "Провідник", попередньо встановивши Windows Mobile Device Center.

Завантажити безкоштовну beta-версію ПЗ для терміналів (ТЗД) Scan manager Windows CE версії Point Mobile (P200, PM260, PM450) і Zebra MC9190 - https://drive.google.com/u/0/uc?id=1m7_glemf42PrNcGbNrp39B7OsvKD2OC9&export=download

Завантажити безкоштовну beta-версію ПЗ для терміналів (ТЗД) Scan manager Windows CE версії Zebra MC3090, MC3190, MC32 - https://drive.google.com/u/0/uc?id=17aWVWQCMAIVKELZGDaX4CwSBZxSJ3sOF&export=download