0
 x 
Кошик порожній

Ремонт сканерів штрих-коду Mindeo

Ручні сканери штрих-коду та радіосканери дуже часто падають через їх спосіб використання. Лише деякі моделі промислових сканерів штрих коду мають високий рівень захисту корпусу IP 65. Більшість же має ступінь захисту IP 42 і не витримують регулярні падіння на підлогу з висоти більше 1,2м.

Якщо сканер штрих-коду Mindeo нещодавно впустили на підлогу і ви помітили певні тріщини на корпусі сканера - в такому випадку зразу можна звертатися до сервісного центру по ремонту сканерів штрих-коду. Можливо просто заміною корпусу, використовуючи пристрій-донор, можна швидко повернути прилад в роботу. 

Наглядно видно і таку несправність, як поломка кнопки сканера в ручному чи настільному сканері штрих-коду. Тригер погано спрацьовує чи застряг? Ця помилка є типічною, якщо ви користуєтеся обладнанням тривалий час, бо кнопка має гарантію на кількість натискань. Більш дорогі моделі, сканери штрих-коду Mindeo оснащуються надійними SMD кнопками. Такі кнопки припаяні до текстолітової плати та закриті водонепроникною мембраною, яка захищає начинку від попадання бруду, пилу та води. Але любі зчитувачі можуть поламатися і у цьому випадку рішенням є заміна кнопки. 

Після падіння всередині можуть з'явитися незакріплені частини. Проблема може бути невидимою для користувача, але якщо сканер штрих коду не працює – має сенс звернутися до фахівців у цій галузі.

Перевірте, чи не пошкоджений дріт, чи немає розривів. Іноді ці розриви не видно, і ми думаємо, що зламався зчитувач, але помилка походить від кабелю. Якщо ви маєте таку ж модель – заменіть кабель, опціонально здійсніть перезавантаження сканеру та підключіть сканер до комп'ютера чи POS-системи.

Якщо ви вже перевірили, все вищезазначене, а ваш пристрій для зчитування все ще не зчитує штрих-коди, то скоріш за все проблема в самому сканері. Отже, ви повинні поставити собі такі запитання: чи не закінчилась ще гарантія на зчитувач. Якщо гарантійний термін ще не закінчився – можна звернутися до продавця товару, який підтвердить відправку в наш сервісний центр по ремонту сканерів Mindeo.

Звертайтесь до нашого сервісного центру по ремонту сканерів Mindeo, ми зможемо полагодити сканер штрих коду, виправити найбільш часті помилки самих зчитувачів штрих-кодів. Ми можемо відремонтувати любі несправності сканеру штрих кода - якщо зависає сканер штрих кода, якщо відключається сканер штрих коду тощо.

remont skaneriv MINDEO