0
 x 
Кошик порожній

СЕРВІС

СЕРВІСНИЙ ЦЕНТР MINDEO 

Група компаній Ітератор є дистриб'ютором та сервісним центром в Україні з ремонту терміналів ТЗД Mindeo, сканерів штрих кодів Міндео. Для замовників це означає, що ми здійснюємо ремонт в Україні. Вам не потрібно буде чекати, поки обладнання відправлять до сервісного центру в Європі чи в іншій частині світу. Крім того, ми маємо склад запасних частин.

 

Ми надаємо різни типи технічної допомоги:

Ремонт при дефекті товару, виявленому при отриманні (безкоштовний)

Ремонт товару безкоштовно в гарантійний період

Платний ремонт товару в післягарантійний період

Платний ремонт на виїзді у замовника

 

Ми надаємо різноманітний сервіс торгівельного обладнання, ремонт блоків живлення, екранів та материнських плат, механічного ремонту тощо. Завдяки широкому покриттю представництвами у служби Нова Пошта, ми маємо можливість запропонувати ремонт касового обладнання в любому місті України: Києві, Дніпрі, Харкові, Одесі, Житомирі, Львові, Чернігові, Херсоні, Тернопілі, Черкасах.

У випадку негарантійного ремонту точну вартість ремонту терміналу ТЗД, сканеру штрих-коду ми можемо сказати після діагностики. 

Основні напрямки роботи сервісного центру
Ремонт терміналів збору даних Mindeo
Ремонт сканерів штрих коду Mindeo

Переваги ремонту касового обладнання в нашому сервісному центрі - майстри з великим досвідом. Співробітники нашої майстерні працюють у сфері ремонту торгівельної техніки багато років. Вони здатні відремонтувати як сучасні моделі, так і більш старі та рідкісні ваги чи термінали збору даних. У нашій майстерні встановлено спеціальне обладнання для проведення детальної діагностики та ремонту.

В наш авторізований сервісний центр в Києві має сенс відправити в ремонт мобільні термінали збору даних Mindeo,  сканери штрих-кодів, з любого міста України: Львова, Дніпра, Черкас, Чернігова, Одеси, Миколаєва, Дніпра, Харкова. 

Так як група компаній Ітератор www.iterator.com.ua існує на ринку Україні з 2008 року, а в Польщі наш філіал компанія Codeon Sp z o.o. www.codeon.net.pl з 2019 року -  ми знаємо, як швидко і якісно вирішити проблеми з касовим обладнанням. Наші кваліфіковані фахівці можуть відразу назвати ціну і термін ремонту сканеру чи термінала Mindeo (як правило, вони залежать від роду пошкоджень). Крім того, ми відновимо ваше обладнання після падінь і механічних пошкоджень. 

ГАРАНТІЙНИЙ РЕМОНТ MINDEO

Будь це тріснутий корпус мобільного терміналу даних, або дисплей чи клавіатура, що вийшла з ладу, - ми зробимо все можливе, щоб ваше скануюче обладнання запрацювало як можна швидше. Від якості ремонту залежить робота пристрою в майбутньому, тому не варто закривати очі на дрібні проблеми, адже пізніше їх ремонт може обійтися набагато дорожче. Наші професійні та досвідчені інженери впораються практично з будь-яким завданням.

Наш сервісний центр Mindeo оснащений необхідним обладнанням, а сервісні інженери можуть здійснити гарантійний ремонт Mindeo в Україні професійно та якісно.