0
 x 
Кошик порожній

Програмне забезпечення для терміналів збору даних Android

Інвентаризація за допомогою терміналу збору даних, прихід, переміщення або відпуск товару - часті операції на складі, і при автоматизації цих процесів доводиться вирішувати питання, який прикладний софт використовується в ТЗД. У зв'язку з широким розповсюдженням операційної системи Android з'являється все більше попиту на програми для ТЗД на андроїд. 

Наше ПЗ для терміналу збору даних під назвою Scan manager дозволяє створювати документи, сканувати штрих-коди, переглядати списки значень і вводити безліч різних даних. В якості бази даних використовується SQL Lite і файли TXT (текстові).

Основні функції ПЗ для ТЗД Scan manager:

- облік при надходженні та відвантаженні матеріалів та вагових продуктів;

- інвентаризація товарів та основних засобів;

- збір даних;

- обмін даними;

- пошук товару по артикулу, найменуванню, опису, штрих коду;

- перегляд даних про товар, перевірка цін.

Нова версія ПЗ для ТЗД Scan manager оснащена додатковою функцією роботи з ваговими товарами і функцією "Збір даних", яка має можливість формування файлу зі списком штрих кодів і кількістю товарів з подальшим перевантаженням файлу на сервер. Також доданий функціонал обліку продуктів у прив'язці до зон складу. 

Програма для ТЗД Scan manager Android сумісна з будь-яким типом облікової системи, функціонує на мобільних ТЗД, оснащених сканером штрих коду і сенсорним екраном.

Користувальницький інтерфейс програми для інвентаризації ТЗД з Андроїд дуже простий, зручний і зрозумілий навіть для недосвідченого оператора.

Завантажити безкоштовну beta-версію ПЗ для терміналів (ТЗД) Scan manager можна за посиланням: https://drive.google.com/u/0/uc?id=1IAfvYLWGTOG5GLtWcG21K1fsZLgwr3q-&export=download (даний архів включає в себе інсталяційний apk файл, тестові файли для завантаження, інструкції зі встановлення та огляд функціоналу програми) 

Також окремо ви можете завантажити інструкцію з встановлення - https://drive.google.com/u/0/uc?id=1U35jS2mzKC8F6u-dU7K2s3nu0dQDuizP&export=download та огляд функціоналу програми - https://drive.google.com/u/0/uc?id=1DKCgNqamm18ik95c1msKXv9MmphSRwwn&export=download у pdf форматі.

На каналі YouTube Iterator розміщена відеоінструкція з налаштування та користування програмою для ТЗД Scan Manager https://www.youtube.com/watch?v=ZiuXqWTpj5M