0
 x 
Кошик порожній

Торгова марка Mindeo належить китайській компанії Shenzhen MinDe Electronics Technology Ltd, яка існує на ринку з 2004 року. Компанія створила сильну та стабільну команду R&D, розробляє якісні скануючі модулі та виробляє термінали даних, сканери штрих-коду та програмне забезпечення.

У 2006 році компанія Mindeo розпочала незалежне виробництво сканерів штрих-кодів і з тих пір накопичила багатий виробничий досвід. Виробничий центр займає площу 4024,1 м2, оснащений передовим технологічним обладнанням для виробництва та тестування. Компанія успішно пройшла сертифікацію і успішно впровадила стандарти ISO і OHSAS. Продуктові лінії сертифіковані CE, FCC та RoHS тощо. Всі рішення не тільки сертифіковані, перевірені відділом якості на кожному етапі, але й зроблені з використанням передових технологій.

Компанія Mindeo дотримується принципу "born to challenge" або «Народжений для викликів», виробляє найякісніші продукти і останні роки незмінно знаходиться серед кращих світових гравців на ринку обладнання для зчитування штрих-кодів та збору даних.

Сайт виробника http://www.mindeo.cn/ містить не всю інформацію про товари Mindeo. На сайтах https://www.mindeo.shop/ та https://www.mindeo.com.ua/ можна знайти більше інформації.

Розглянемо асортимент продукції Mindeo, їх характеристики та особливості.

 

1. Сканери штрих-кодів

  • Ручні сканери штрих-кодів
  • Презентаційні сканери штрих коду
  • Стаціонарні сканери штрих-кодів
  • Сканери штрих-кодів, що вбудовуються
  • Сканери – кільце
  • Сканери з пам’яттю
  • Безпровідні сканери штрих-кодів

2.Термінали збору даних

  • Термінали збору даних з клавіатурою
  • Термінали збору даних без клавіатури

3.Скануючі модулі

Купити сканери сканери штрих коду та термінали збору даних Mindeo Україна

Дротові зчитувачі штрих-кодів підключаються до ПК, POS-системи, касового апартау за допомогою кабелю USB, RS-232 або в «розрив клавіатури». У всіх моделях Міндео передбачено м'яке біле підсвічування та зелений промінь для швидкого та зручного прицілювання. Всі сканери Mindeo готові до використання «з коробки». Технологія plug-and-play дозволяє автоматично визначити тип кабелю, щоб розпочати роботу без додаткових налаштувань. Але за потреби зміни налаштувань легко програмуються зчитуванням спеціальних штрих-кодів з інструкції.

Ручні сканери штрих-кодів є найбільш економним рішенням.

Сканер MD6600 – бестселер у лінійці ручних іміджерів Mindeo, який отримав численні позитивні відгуки завдяки низькій ціні та гарним характеристикам зчитування. При його розробці особлива увага приділялася штрих-кодам на тютюновій та алкогольній продукції, як найбільш складним для розпізнавання. Інші пристрої бюджетного сегмента не завжди справляються з читанням цих символік, особливо в умовах інтенсивного навантаження.

MD6600 доступний у двох версіях: зі звичайною роздільною здатністю (SR) і з мегапіксельним модулем (HD). Сканер MD6600- HD підійде для аптек для обробки дрібних щільних штрих-кодів на ліках, для магазинів електроніки для декодування малих штрих кодів з серійними номерами, для ювелірних магазинів для зчитування штрих кодів з етикеток ювелірних виробах. MD7900 версії XD теж успішно читає маленькі етикетки, але, на відміну від HD, робить це на більш короткій відстані.

Презентаційні сканери штрих коду від Mindeo встановлюються на робочому столі, підтримують кілька інтерфейсів для підключення до різних головних пристроїв. Вони автоматично розпізнають штрих-код при його виявленні в полі зчитування. Модель MP725 можна перемикати на ручний режим. Сканери Mindeo чудово справляються із проблемними штрихкодами на рифлених, бликуючих, вигнутих поверхнях. Зазвичай такі трапляються у роздрібних магазинах, аптеках та ювелірних салонах.

Всі стаціонарні зчитувачі штрих коду Mindeo підтримують технологію всеспрямованого імідж-сканування та підходять для обробки двовимірних 2D QR штрих-кодів, у тому числі пошкоджених, усічених та погано надрукованих. Як і інші іміджери Mindeo, ці сканери розпізнають інформацію з паперових носіїв, карт лояльності та екранів мобільних пристроїв. Унікальний дизайн стаціонарного сканеру MP8600 дозволив поєднати велике вікно сканування та можливість регулювати кут нахилу сканеру. За рахунок такого несподіваного підходу сканер завоював своїх прихильників.

Сканери штрих-кодів, що вбудовуються, можна використовувати для монтування в касові бокси або в каси самообслуговування в рітейлі, а також в кіоски замовлень в ресторанах швидкого обслуговування fast food. Широкий кут огляду та технологія багатоплощинного зчитування дозволяють розпізнавати штрих-коди з першого разу і без тривалого прицілювання – що важливо, якщо сканером користуються клієнти, а не персонал. Режим авторозпізнавання забезпечує максимальну продуктивність та високу пропускну здатність.

Сканери з пам’яттю Mindeo мають два основні режими роботи: онлайн передача даних та пакетне сканування. Сканер з пам’яттю Mindeo MS3690 за рахунок наявності дисплею та розширеного функціоналу являють собою дешевий варіант терміналу збору даних. Завдяки дисплею та кнопкам можна змінювати зчитані дані. Компактний бездротовий сканер з пам’яттю зчитує 1D та 2D штрих-коди, а також виконує деякі функції ТСД: зберігає дані та передає їх до облікової системи. При цьому лайт-термінал Міндео MS3690 має компактні розміри та важить 115 г.

Сканери-кільце Mindeo – це ергономічний та стильний дизайн для комфортного сканування: сканер-кільце зручно тримається на руці, не заважаючи виконанню інших завдань. На розташовану збоку велику клавішу сканування зручно натискати, палець не втомиться за робочий день. В асортименті Mindeo є модифікації SR для стандартних штрих-кодів та моделі HD, яка зручна для кодів високої щільності.

Бездротові радіосканери Mindeo постачаються в комплекті із зарядно-комунікаційною базою (кредлом). Вона підключається до комп'ютера та по бездротовому зв'язку (по Bluetooth або радіоканалом на частоті 433 МГц) передає на нього дані, отримані від мобільного зчитувача. З'єднання з комп'ютером здійснюється за допомогою кабелю USB, RS-232 або PS/2. Також кредл виконує функцію зарядного пристрою. У всіх моделях радіосканерів Mindeo реалізований режим пакетної передачі даних. Якщо зв'язок втрачено, сканер збереже штрих-коди і вивантажить їх відразу після відновлення сигналу.

Термінали збору даних Mindeo – це потужні сучасні мікрокомп’ютери із максимальним захистом корпусу. Скануючі модулі забезпечують безпомилкове зчитування штрих-кодів і маркування, у тому числі погано надрукованих та пошкоджених. Безшовний Wi-Fi роумінг гарантує швидку передачу даних. Акумулятори мають солідну ємність. В асортименті Mindeo є як ТЗД з клавіатурою, так і термінали-смартфони з великим дисплеем.

Скануючі модулі Mindeo мають відмінну якість сканування. Виробник не гониться за кількістю та широким асортиментом, але кожна модель – то вінець творіння. Сканмодулі Mindeo дуже швидко зчитують та декодують дрібні 1D/2D-коди на рифлених, бликуючих або вигнутих поверхнях, під захисними плівками тощо, які часто зустрічаються у роздрібних магазинах, аптеках, ювелірних салонах, магазинах оптики. Всі пристрої Mindeo зчитують штрих-код як з паперових носіїв, так і з екранів мобільних пристроїв.

Наявність власних програмних та апаратних розробок та виробничих потужностей забезпечує компанії конкурентоспроможність та можливість швидко реагувати на запити ринку, створюючи нові моделі сканерів штрих коду та терміналів збору даних. Свою роль у популярності марки Mindeo грає і приваблива ціна, порівняно з конкурентними моделями такої ж якості.

Де купити Mindeo?

У авторизованих дистриб’юторів та реселерів на території України ви зможете купити сканери штрих коду та термінали збору даних з гарантією.