0
 x 
Кошик порожній

24 червня 2021 року Міністерство фінансів України підписало наказ «Про затвердження Змін до Положення про форму та зміст розрахункових документів / електронних розрахункових документів»

Одним з основних пунктів даного документа є необхідність обов'язкового фіксування в фіскальному чеку акцизної марки алкогольної продукції в формі 2D штрих коду.

Власникам фіскальних принтерів при такій ситуації турбуватися не варто в тому випадку, якщо їх касова зона вже обладнана 2D штрих сканером. Якщо ж у вас на касі використовується лінійний 1D зчитувач штрих кодів, то його необхідно буде замінити на скануючий пристрій з можливістю декодування двовимірних штрих кодів. Для таких цілей оптимально підійдуть провідні штрих код сканери Mindeo MD6600 або презентаційні сканери штрих-коду Mindeo MP725. Дані штрих сканери поєднали в собі невисоку вартість з гідною якістю і хорошими технічними характеристиками.

Не обійтися без 2D сканера і власникам торгових точок з реалізації алкоголю, де касова зона обладнана стандартним касовим апаратом. Якщо ваш касовий апарат має інтерфейс підключення USB, то ви можете придбати будь-який ручний провідний скануючий пристрій з функцією читання 2D штрих кодів і шнуром USB - таких моделей сканерів штрих кодів на сьогоднішній день дуже великий вибір - як дорогих, так і бюджетних.

Якщо в асортименті вашого продуктового магазину є алкогольні напої, але придбання фіскального POS принтера неможливе в силу різних причин, а на наявному касовому апараті немає вільного USB роз'єму, то ми пропонуємо вам чудовий вихід з ситуації, що склалася! Ви можете придбати провідний 2D сканер штрих кодів з інтерфейсом підключення RS232, який легко підключити до касового апарату, що дозволить працівникові касового вузла швидко зчитувати інформацію з акцизної марки і проводити друк фіскального чека відповідно до вимог нового законодавства. Для сканування акцизу оптимально підійдуть такі моделі ручних сканерів штрих кодів з портом підключення RS232: Mindeo MD6600 RS

Для отримання більш детальної інформації телефонуйте нам за телефонами, вказаними на сайті, і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.