0
 x 
Кошик порожній

Про компанію

Група компаній Ітератор www.iterator.com.ua була заснована у 2008 році і починала свою діяльність, реалізуючи сканери штрих коду нові і б.у, термінали збору даних, принтери етикеток. Зараз в асортименті можна знайти інше торгове обладнання, ваги з чекодруком для самообслуговування, POS принтери чеків і касові апарати, POS системи і різноманітну периферію. Ми представляємо бренд Mindeo в Україні, здійснюємо гарантійні ремонти скануючого обладнання Mindeo в нашому сервісному центрі. 

При купівлі терміналів збору даних Mindeo у нас ви отримаєте безкоштовне програмне забезпечення для терміналів збору даних Scan Manager розробки наших інженерів. Програма для інвентаризації з ТЗД дозволить вам реалізувати багато задач по обліку за штрих-кодом. Безкоштовна програма для ТЗД має багатомовний інтерфейс. В Польщі сканери та термінали Mindeo можна придбати в нашій компанії Codeon Sp z o.o. www.codeon.net.pl  В Казахстані шукайте товари на сайті https://iterator.kz

Наш сервісний центр здійснює ремонти сканерів, терміналів збору даних Mindeo, Point Mobile і Caribe та принтерів етикеток Godex і Zebra, і сервісне обслуговування техніки інших брендів.

Ми надаємо послуги оренди терміналів збору даних, принтерів етикеток, сканерів штрих-коду, а також скупку терміналів збору даних і ваг і послугу "trade-in", а також ми надаємо обладнання на безкоштовне тестування.

Наші переваги:

  •  Великий досвід - якісні консультації продавців, інженерів, програмістів
  • Великий склад - прямі поставки з Європи, Америки та Азії в найкоротші терміни
  • Широка лінійка продуктів для автоматизації обліку і кращі ціни
  • Власний сервісний центр, склад запасних частин
  • Високий рівень обслуговування за рахунок гнучкості