0
 x 
Кошик порожній

Програмне забезпечення

Незалежно від того, вас цікавить просто автоматизація інвентаризації за допомогою терміналів збору даних, принтерів штрих-коду, або ви хочете впровадити систему управління складом - ви можете покластися на нас. Наша головна спеціалізація - програмне забезпечення для терміналів збору даних і автоматизація обліку відвідувачів виставки.

Наші програми для ТЗД можуть змінюватися в розрізі функціональності і підходять як для малих і середніх, так і для великих компаній. Причому у нас ви знайдете як програми для ТЗД на андроїд, так і для терміналів збору даних з windows.

Наші розробники і впроваджувачі готові допомогти налаштувати додаток під ваші бізнес-процеси. Ітератор пропонує різноманітні пакети програмного забезпечення для роботи з терміналами збору даних, мобільними принтерами штрих-коду і будь-яким іншим обладнанням для автоматичної ідентифікації. Великий набір вже розроблених продуктів дозволяє швидко підібрати софт для ТЗД, необхідний під ваші бізнес-процеси. У нас в асортименті є продукти, розроблені для off-line і on-line режиму.

За час розробки програмного забезпечення ми переконалися, що знання специфіки галузі замовника та розуміння властивих бізнесу замовника бізнес процесів не менш важливо, ніж технічна компетенція і методологія розробки.

Ми пропонуємо ПЗ для ТЗД безкоштовно, якщо ви вирішите купити термінал збору даних у нас.