0
 x 
Кошик порожній

Друк цінників і перевірка цін. ПЗ для ТЗД

Програмне забезпечення для ТЗД Scan manager

Процес друку цінників для нового товару і переоцінка реалізованої продукції - це досить трудомісткий процес. При стандартному підході при переоцінці товару необхідно відсканувати штрих код товарів, потім завантажити дані на принтер етикеток, здійснити друк і вже після цього розклеювати етикетки з новими цінами в торговому залі.

Новий унікальний софт Scan manager, розроблений нашими провідними фахівцями, дозволяє максимально оптимізувати процес переоцінки, оскільки за допомогою мобільного терміналу збору даних Сaribe PL-50 і Сaribe PL-55 сканування штрих коду, уточнення ціни в базі даних і друк цінників відбувається практично одночасно. Такий підхід дозволяє звести до мінімуму кількість помилок при оцінці товару, економить робочий час співробітників, а клієнти вашого магазину завжди матимуть найточнішу і найновішу інформацію про ціни, акції та знижки.

ПЗ Scan manager призначене для роботи на основі ОС Android, а також сумісно з моделями ТЗД без функції друку цінників (Caribe PL-40, Caribe PL-45). При необхідності програмну платформу можна адаптувати під операційні системи Windows і Windows Mobile.

Основний функціонал ПЗ Scan manager:

- облік, переоблік товарів;

- інвентаризація товарів при відвантаженні або прийманні;

- перегляд даних про товар в базі даних;

- пошук товару за штрих кодом, найменуванням, артикулом, описом;

- обмін даними з основним сервером;

- друк цінників і етикеток (на ТЗД з функцією друку).

Завантажити безкоштовну beta-версію ПЗ для терміналів (ТЗД) Scan manager можна за посиланням:https://drive.google.com/u/0/uc?id=1pMhWogAsE9oTDBjYE39LA3oOs31UhOYQ&export=download (даний архів включає в себе інсталяційний apk файл, тестові файли для завантаження, інструкції зі встановлення та огляд функціоналу програми)

Також окремо ви можете завантажити інструкцію з встановлення - https://drive.google.com/u/0/uc?id=1U35jS2mzKC8F6u-dU7K2s3nu0dQDuizP&export=download та огляд функціоналу програми - https://drive.google.com/u/0/uc?id=1DKCgNqamm18ik95c1msKXv9MmphSRwwn&export=download у pdf форматі.