0
 x 
Кошик порожній

ПЗ для терміналів збору даних

Функціонування будь-якого комп'ютерного обладнання неможливо без якісного і сучасного програмного забезпечення. Для високофункціональної роботи терміналів збору даних розроблений ряд софтів, що дозволяють ефективно використовувати дані пристрою для обліку, реєстрації, збору замовлень, інвентаризації продукції на вашому підприємстві. Але досить часто стандартне ПЗ не може охопити весь спектр завдань, які виникають у зв'язку з особливостями того чи іншого виду підприємницької діяльності.

Наші провідні фахівці з програмування мають багаторічний досвід у сфері розробки та оновлення софтів для мобільних ТЗД. Ми маємо безліч конфігурацій ПЗ, яке, в свою чергу, також можна моделювати під специфіку ведення того чи іншого роду підприємницької діяльності. Так, наші програмісти розробили унікальні програми для роботи терміналів збору даних з функцією друку цінників, софт для обліку та реєстрації відвідувачів заходів, ПЗ для інвентаризації, приходу та відпуску товарів і багато іншого.

Якщо вам необхідна доробка існуючого софта або створення нового програмного продукту для терміналів збору даних, фахівці компанії Ітератор допоможуть вам з вирішенням даного завдання.

Для отримання більш докладної інформації з розробки ПЗ для ТЗД дзвоніть нам за телефонами, вказаними на сайті, і ми з радістю відповімо на всі ваші запитання.