0
 x 
Кошик порожній

Інвентаризація, прихід, відпуск товарів. ПЗ для ТЗД.

МИ пропонуємо компаніям, де використовуються типові процеси обліку за допомогою штрих-кодів, Scan manager - універсальне ПЗ для терміналів з ОС Android і Windows. Причому, дане програмне забезпечення для терміналів збору даних безкоштовно пропонується клієнтам, які вирішать купити термінал збору даних у нас.

Основні функції програмної платформи Scan manager:

- облік товару при інвентаризації, прийманні та відвантаженні;

- збір даних;

- обмін даними;

- пошук товару по артикулу, найменуванню, опису, штрих коду;

- перегляд даних про товар.

Інвентаризація за допомогою терміналу збору даних займає набагато менше часу, а функціонал обліку товарів при прийманні та відпуску товарів забезпечує високу точність і оперативність при зборі та обробці інформації.

Налаштування ТЗД і навчання роботи з софтом Scan manager не займає багато часу. Мобільний клієнт ТЗД і його призначений для користувача інтерфейс дуже простий і не вимагає спеціальних навичок від оператора.

Програма для ТЗД дозволяє створювати документи, сканувати штрих-коди, переглядати списки значень і вводити безліч різних даних. За базу даних використовується SQL Lite. Використовуються файли TXT (текстові).

Наш драйвер для терміналів збору даних конвертує звичайні файли txt в дані, зрозумілі програмі терміналу, і назад. Для терміналів з Windows CE завантажити або вивантажити дані з терміналу на ПК можна за допомогою програми "Провідник", попередньо встановивши Windows Mobile Device Center.

Нова версія ПЗ для ТЗД Windows CE Scan manager оснащено додатковою функцією "Збір даних". Функція «Збір даних» має можливість формування файлу зі списком штрих кодів і кількістю товарів з подальшим перевантаженням файлу на сервер. Крім того, можлива передача файлу з сервера на термінал даних з подальшим оновленням і доповненням даних при зборі інформації.