0
 x 
Кошик порожній

ТЗД, термін, що походить від терміну «Термінали збору даних», — це мікропристрій, який поєднує в собі смартфон, сканер штрих-коду і все це в захищеному корпусі.

ТЗД, широко відомі як інвентаризатори, можна використовувати як мобільний телефон, сканер штрих-коду, фотокамеру, інтернет-браузер, персональний органайзер або GPS, серед інших функцій.

Також інші важливі компоненти і функції - сенсорний екран та в некоторих моделях клавіатура, карти пам'яті, бездротове та дротове підключення. У випадку бездротового підключення більшість сучасних терміналів мають як з’єднання Bluetooth, так і можливість використання мереж WiFi WWAN та GPS. Деякі з цих пристроїв використовують звичайний або snap-on USB-кабель, який дозволяє підключати їх до комп’ютера, а також служити портами джерела живлення.

Завдяки використанню різних варіантів передачі та отримання інформації відбувається синхронізація даних про наявність товарних та виробничих запасів, основних засобів.

ТЗД термінал присутній практично у всіх процесах отримання та відвантаження товарів, що здійснюються на складі:

  • Підготовка замовлень для кінцевого споживача: комплектація, перевірка та відправка.
  • Повернення постачальнику, переміщення між складами.
  • Контроль запасів і запасів.
  • Прийом замовлень.

Одне з найпоширеніших запитань про ці термінали полягає в тому, чим термінали відрізняються від смартфонів. Ну, головна відмінність полягає не в процесорі чи операційній системі, а у їх захищеному корпусі та наявності сканеру штрих-коду. Портативний ТЗД Android Mindeo з різними типами механізмів сканування може зчитувати різні штрих-кодові етикетки, від стандартних до дуже високої щільності, від паперових до екранних, від нормальних до пошкоджених.

Чому ми повинні використовувати термінал ТЗД для управління запасами?

Як ми зазначали вище термінали ТЗД значно полегшують діяльність з комерційного управління складами та такими процесами, як комплектування, повернення або контроль запасів. Термінал сканер дуже ефективний, оскільки передає інформацію в електронному вигляді й миттєво, не створюючи помилок чи затримок.

Це означає, що якщо ваша компанія має запаси, розподілені в різних місцях, саме ці термінали дозволять збирати необхідні дані та, таким чином, завжди підтримувати оновлені дані про запаси у режимі реального часу.

Термінали збору даних Mindeo, купити в Україні

Термінали збору даних Mindeo найбільше використовується для автоматизації обліку у складському господарстві, ритейлі, логістиці, сфері HoReCa. ТЗД від Mindeo – це мікрокомп’ютери на будь-який бюджет та з різною функціональністю: від лайт-терміналів до корпоративних пристроїв у виду смартфону з клавіатурою та без неї.

Рекомендуємо купити термінал Mindeo М40, якщо вам потрібний недорогий пристрій для вирішення повсякденних завдань на невеликому складі та в магазині: інвентаризації, оформлення нових партій від постачальників, перевірки цін на вітринах і т.д.

Mindeo MS 3690 – бездротовий сканер з пам'яттю з функціями ТЗД, оснащений кнопками та дисплеєм. Він не лише сканує штрих-коди, а й виконує деякі функції терміналу збору даних.