0
 x 
Кошик порожній

Ремонт терміналів збору даних Mindeo

Термінали збору даних Mindeo дуже популярні на світовому ринку та користуються відмінною репутацією. 

До закінчення терміну дії гарантійного терміну термінали збору даних Mindeo, придбані в Україні, можна безкоштовно відремонтувати у нас, якщо ви не намагалися ремонтувати їх самостійно і дотримувалися правил використання. Ми здійснюємо гарантійні та післягарантійні ремонти та технічне обслуговування, налаштування продукції.

У нас є необхідне обладнання для проведення діагностики та ремонту, кваліфікований персонал, який пройшов навчання у постачальника, можливість отримувати запчастини безкоштовно у разі гарантійного ремонту. Ми маємо всі необхідні інструкції як на товар, що вже знятий з виробництва, так і на нові моделі сканерів та терміналів даних Mindeo.

Що робити, коли гарантія на придбаний продукт більше не діє? Чудово знаючи цю поширену проблему, ми розширили наші послуги професійним і ефективним післягарантійним обслуговуванням. Тому звертайтесь до нас, якщо ви потребуєте послуг і шукаєте, скільки стоїть поміняти скла на ТЗД або поміняти клавіатуру тощо. 

Наше післягарантійне обслуговування є не тільки надійним, але й ефективним - ми дотримуємося своєчасного виконання кожного замовлення. Ми забезпечуємо швидкий ремонт і привабливу ціну ремонту ТЗД Mindeo. Приймаємо в ремонт ТЗД Mindeo з любого міста України: Дніпра, Києва, Херсона, Львова, Миколаєва, Одеси, Харкова.

 

ремонт терміналів mindeo