0
 x 
Кошик порожній

Mindeo MP725 Проекційний сканер штрих коду

ТОР продажів
Mindeo MP725  Проекційний сканер штрих кодуMindeo MP725 Проекційний сканер штрих коду купити в Україні

Mindeo MP725 Проекційний сканер штрих коду

4 774 грн


Ми вам передзвонимо!

Замовити зворотній дзвінок

Компактний стильний поекційний сканер штрих коду Mindeo MP725 – це недорогий, але водночас надійний і багатофункцональльний штрих код сканер, який призначений для роботи як з одномірними, так і двомірними штрих кодами. Сканер оснащений функцією автоматичного розпізнавання зображень, що значно полегшує і прискорює роботу оператора. Також модель MP725 успішно декодує штрих коди з екранів комп’ютерних пристроїв, мілкі штрих коди, штрих коди з вигнутих або відбиваючих поверхонь, а також коди, які під захисною плівкою.

Таким чином, даний сканер легко впорається з штрих кодами на табачних і алкогольних виробах, з штрих кодами ювелірних товарів, а також з кодами на блістерах медичних препаратів.

Стильний компактний дизайн сканера дає можливість регулювати кут нахилу скануючої голівки, також на корпусі даного пристрою є спеціальні заглиблення, які дозволяють надійно і зручно взяти сканер для роботи в руному режимі.

Різні варіанти інтерфейсів підключення (RS-232, USB-клавіатура, USB віртуал COM) дають можливість легко інтегрувати даний зчитувач в локальну комп’ютерну систему будь-якого типу.

Сканер має середню швидкість декодування штрих кодів 95 скан/сек на відстані від 0 до 190 мм, що оптимально для касових зон з невисокою та середньою пропускною здатністю.

Варто відмітити, що дана модель настільного імідж зчитувача штрих кода має досить високий рівень захисту від пилу та вологи – клас герметизації IP50.

Таким чином, якщо вам необхідний надійний, багатофункціональний, компакний, але водночас і недорогий сканер штрих коду – то модель Mindeo MP725 абсолютно правильний вибір і економічно вигідний вибір.

Переваги сканера Mindeo MP725:

-        Компактні розміри;

-        Можливість зміни нахилу голови сканування;

-        Зчитування дрібних 1D/2D штрих-кодів;

-        Зчитування надрукованих та «електронних» кодів;

-        Виняткова якість;

-        Найкращі показники «якість/ціна».

Технічні характеристики
Технологія сканування Імідж сканування
Датчик сканера 1280х800
Швидкість сканування 95 скан/сек
Дальність сканування Від 0 до 190 мм
Типи штрих кодів 1D/2D штрих коди, електронні штрих коди
Інтерфейси підключення USB, USB virtual COM
Клас захисту IP50
Робоча температура -20-55°C
Габарити 93 х 95 х 125 мм
Вага 299 г

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС МИ ПІДІБРАЛИ

ВИ НЕЩОДАВНО ДИВИЛИСЯ