0
 x 
Кошик порожній

Mindeo MP8600 Стаціонарний сканер штрих коду

ТОР продажів
Mindeo MP8600 Стаціонарний сканер штрих коду купити в УкраїніMindeo MP8600 Стаціонарний сканер штрих коду

Mindeo MP8600 Стаціонарний сканер штрих коду

7 956 грн


Ми вам передзвонимо!

Замовити зворотній дзвінок

 Стаціонарний сканер штрих коду Mindeo MP8600 – це швидкісний і високоякісний штрих код сканер за доступною ціною. Дана модель штрих код сканера демонструє видатні технічні характеристики, при цьому маючи істотні переваги порівняно з пристроями аналогічного класу від інших виробників. Так, стаціонарний штрих код сканер може бути встановлений на спеціальному стенді, який дозволяє змінювати кут нахилу скануючого вікна, що дає можливість розташувати сканер на обмеженому просторі і при необхідності переміщати сканер на робочій поверхні. Також на боковій панелі зчитувача розташовані кнопки регуляції тону та гучності.

Стаціонарний штрих код сканер Mindeo MP8600 оснащений великим вікном сканування, що максимально пришвидшує і спрощує роботу оператора, оскільки немає потреби в довгому позиціонуванні штрих кодів на товарі. Багатоплощинна інтелектуальна технологія імідж сканування дозволяє легко розпізнавати одномірні і двомірні штрих коди з різних типів поверхонь, в тому числі зі світловідбиваючих, викривлених, усічених, покритих захисною плівкою. Окрім того, настільний сканер штрих коду Mindeo MP8600 упішно працює з електронними і мілкими штрих кодами, наприклад, кодами ювелірних виробів. Таким чином, штрих код зчитувач може примінятися в магазинах з середнью і високою пропускною здатністю, в аптеках та в мережах, що займаються реалізацією алкогольної та тютюнової продукції.

Швидкість декодування у 2D сканера штрих кода MP8600 - 95 скан/сек, дальність сканування – від 0 до 210 мм.

Для підключення до локальної POS системи в моделі Mindeo MP8600 передбачений інтерфейс USB з емуляцією USB virtual COM, RS-232, що дозволяє легко інтегрувати даний пристрій у інтернет систему будь-якого типу.

Вартто відзначити, що сканер має високий рівень захисту від вприву шкідливих чинників навколишього середовища – і демонструє клас пиле/водонепроникності - IP52. Діапазон робочих температур – від 0 до 50°C.

Якщо вам необхідний швидкісний і надійний штрих код сканер з високою функцональністю за невеликі гроші, то модель зчитувача штрх кода Mindeo MP8600 – це ваше найкраще рішення.

Переваги сканера Mindeo MP8600:

-        Велике вікно сканування

-        Компактні розміри

       Наявність стенду

-        Можливість зміни нахилу голови сканування

-        Зчитування дрібних 1D/2D штрих-кодів

-        Зчитування надрукованих та «електронних» кодів

-        Виняткова якість

-        Найкращі показники «якість/ціна»

Технічні характеристики
Технологія сканування Імідж сканування
Датчик сканера 1280х1024
Швидкість сканування 95 скан/сек
Дальність сканування Від 0 до 210 мм
Типи штрих кодів 1D/2D штрих коди, електронні штрих коди
Інтерфейси підключення USB, USB virtual COM, RS-232
Клас захисту IP52
Робоча температура 0-50°C
Габарити

152x82x145 мм – без стенду

152х112х187 мм – зі стендом

Вага

482 г – без стенда

755 г – зі стендом

СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ ВАС МИ ПІДІБРАЛИ

ВИ НЕЩОДАВНО ДИВИЛИСЯ